Porównanie Kredytów Pozabankowych 2020Pożyczki pozabankowe dla firm - ranking


W dzisiejszych czasach bardzo dużą popularność zyskały kredyty pozabankowe. Ludzie często się na nie decydują i są z nich zadowoleni. Ze względu na tak duże zainteresowanie, firmy zajmujące się udzielaniem kredytów chwilówek, postanowiły rozszerzyć swój obszar działania. Wprowadziły one możliwość udzielania kredytów dla firm bez zaświadczeń. Oferta ta jest oczywiście kierowana do osób prowadzących swoją własną działalność. Podobnie jak w przypadku kredytów dla osób prywatnych, cechują się one minimalizacją formalności, szybkością i łatwością przyznania gotówki.

W zależności od oferty danej instytucji, istnieje także opcja przyznania kredytu gotówkowego dla firm bez sprawdzania historii kredytowej czyli tak zwane kredyty bez bik. Jest to niezwykle korzystne dla osób, które potrzebują wsparcia finansowego dla swojej firmy, jednakże nie mogą zwrócić się z tym do banku. Przyczyną może być wcześniejsze zaleganie ze spłatą kredytu lub niezdolność kredytowa. W takim wypadku jedyną opcją są kredyty pozabankowe dla firm. Zasady przyznawania pożyczek pozabankowych dla firm. Oferty pożyczek pozabankowych dla firm są różne.

W zależności od tego na czym nam najbardziej zależy można znaleźć mnóstwo propozycji. Najbardziej popularne są pożyczki na firmę w Profi Credit. Spółka ta działa na naszym rynku od bardzo dawna, co za tym idzie zyskała obie wielu zadowolonych klientów. Oferuje ona bardzo korzystne kredyty pozabankowe dla przedsiębiorstw. Suma pieniędzy jaką można pożyczyć to nawet 50 000 zł. Czas jaki dostajemy na spłatę to od 12 do 48 miesięcy. Tego typu dług mogą zaciągnąć osby nie młodsze niż 25 lat i nie starze niż 65 lat oraz muszą one prowadzić jednoosobową działalność gospodarczą.

Dokumenty które należy posiadać aby dostać kredyt na rozwój firmy to na pewno dowód osobisty, kserokopia wpisu do ewidencji, potwierdzenia uiszczania opłat składek ZUS i US, bieżący wyciąg z konta. Wypełnić należy także wniosek, który można odnaleźć na stronie tejże firmy. Do firm, które również cieszą się dużym uznaniem należy Provident. W ofercie także można odnaleźć pożyczki pozabankowe dla firm. Różnica jest jednak taka, iż kwota którą można uzyskać to 10 000 zł. Natomiast dla nowych kredytobiorców to tylko 7 000 zł. Spłacić ją należy od 30 do 90 tygodni.

Mniej znane firmy również posiadają korzystne oferty jednakże są mniej reklamowane i doszukanie właściwej dla nas propozycji może zająć więcej czasu. Kredyty pozabankowe dla firm na start. Jeżeli potrzebujemy większej sumy, na przykład kredyt dla firm na start, to warto pomyśleć o kredycie hipotecznym. Dostajemy wówczas odpowiednią sumę pieniędzy, a zabezpieczeniem staje się nasza firma. Oprocentowanie takiego kredytu pozabankowego jest zdecydowanie mniejsze, gdyż spółka ma pewność, że nie będzie stratna.

9 komentarzy:

 1. Przy takich ofertach warto dokładnie przejrzeć umowę zanim zdecydujemy się na jej podpisanie. Ludzie nie mają nawyku czytania umów, a potem słyszy się co jakiś czas, że zostali oszukani. Ja polecam nieco inne rozwiązania, np. http://www.kasastefczyka.pl/klienci-indywidualni/pozyczki

  OdpowiedzUsuń
 2. Na temat pożyczek pozabankowych można również znaleźć wiele ciekawych informacji pod adresem http://gotowkanajuz.com.pl/.

  OdpowiedzUsuń
 3. Dzień dobry
  Oferujemy prywatne, komercyjne i osobowych pożyczki bardzo minimalne roczne stopy procentowe tak niskie jak 2%. Jeśli jesteś zainteresowany Wyślij odpowiedź teraz! E-mail: opploansLLC@gmail.com
  * Pełna nazwa: ___
  * Adres: ___
  * Mówić: ___
  * Kwota pożyczki: ___
  * Długość pożyczki: ___
  * Kraj: ___
  * Cel pożyczki: ___
  * Miesięczny dochód: ___
  * Occupation___
  * Najbliższych krewnych: ___
  * E-mail: ___
  Dzięki i pozdrawiam
  Mr. Jared Kaplan
  Możliwości finansowe, LLC

  OdpowiedzUsuń

 4. Hello Everybody,
  My name is Mrs Sharon Sim. I live in Singapore and i am a happy woman today? and i told my self that any lender that rescue my family from our poor situation, i will refer any person that is looking for loan to him, he gave me happiness to me and my family, i was in need of a loan of $250,000.00 to start my life all over as i am a single mother with 3 kids I met this honest and GOD fearing man loan lender that help me with a loan of $250,000.00 SG. Dollar, he is a GOD fearing man, if you are in need of loan and you will pay back the loan please contact him tell him that is Mrs Sharon, that refer you to him. contact Dr Purva Pius, call/whats-App Contact Number +918929509036 via email:(urgentloan22@gmail.com) Thank you.

  OdpowiedzUsuń
 5. Szukasz niezawodnej usługi pożyczkowej? Pożyczamy pieniądze dla całego kraju i kilku innych krajów zamorskich. Oferujemy wszelkiego rodzaju uzasadnione pożyczki, takie jak pożyczki na nieruchomości, pożyczki na biznes, pożyczki osobiste, pożyczki na konsolidację długów itp. o oprocentowaniu 3%. Jeśli masz jakąkolwiek umowę, która wymaga finansowania, uprzejmie wyślij mi e-mail z dalszymi szczegółami, abyśmy mogli omówić i ustalić, w jaki sposób uzyskać finansowanie i zamknąć jak najszybciej. Jeśli jesteś zainteresowany, wyślij mi wiadomość e-mail na adres: roccapitalholding@gmail.com

  OdpowiedzUsuń
 6. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 7. Wow! Świetne informacje i świetne możliwości, jeśli ktoś szuka dla siebie najlepszej oferty chwilówek. Ja do tego dodałabym jeszcze stronę http://prostachwilowka.pl/ która oferuje informacje od tej strony "technicznej", jeśli chodzi o te wszystkie chwilówki. Na pewno warto byłoby przejrzeć takie informacje przed wyborem pożyczki.

  OdpowiedzUsuń
 8. Awesome expected post you shared here, I will require it many times, and here the outstanding selection of topic also makes me more jolly, please hope more blog post we get from you. Thanks advances!!!

  OdpowiedzUsuń
 9. Od tego wszystkiego są też również różne rankingi kredytów i dowiedziałem się o nich ze strony http://kredytbezspiny.pl/ Bardzo pomocne artykuły możecie tam znaleźć. Świetne miejsce dla osób, które decydują się na kredyt i które są w trakcie spłacania. Zawsze wszystko na bieżąco i można się wszystkiego dowiedzieć.

  OdpowiedzUsuń